מחירונים

המחירים כוללים מע"מ

השירות הינו ללקוח פרטי המשתמש בו אך ורק  לצרכים פרטים ואישיים, במסגרת שימוש סביר, טבעי ורגיל בלבד, כפי שאדם סביר היה עושה בהם שימוש.

עלות מעבר מחבילה, תכנית או סל תעריפים אחד לאחר המוצע באותה עת תיהיה בכפוף לתנאי ההסכם כפי שמפורטים בטופס "עיקרי פרטי תוכנית".

חבילת 9.90 ₪

 מחיר החבילה: 9.90 ₪ לחודש


החבילה כוללת:

 
 100 דקות

*לרשתות ישראליות, ל- 56 יעדים בינלאומיים הבאים

SMS** לנייד בלבד, עד 300 מספרים שונים במחזור חיוב
 100MB גלישה באינטרנט +3G
מחיר מעבר לחבילה(בארץ לרשתות ישראליות)***  

 דקת שיחה

18 אג

 SMS

1 אג

 Mb

9 אג
MMS (לא בחבילה) 2 אג

דמי SIM

19 ₪ (ups – 40 ₪)*****
דמי חיבור חד פעמיים 30 ₪ עבור כל SIM
 
*לרשתות ישראליות, ליעדים בינלאומיים נייחים וניידים הבאים בחיוג "00" או "+". יעדים נייחים: אוסטריה, אוסטרליה, אורוגוואי, איטליה, אירלנד, אסטוניה, ארגנטינה, ארצות הברית, בולגריה, בלגיה, ברזיל, בריטניה, גרמניה, דנמרק, דרום  אפריקה, הוואי, הולנד, הונגריה, הונג קונג, וותיקן, ונצאולה, טורקיה, טיוואן, יוון, יפן, לוקסבמורג, לטביה, ליטא, מלזיה, מלטה, נורבגיה, מקסיקו,  ניו זילנד, ספרד, סין, סינגפור, סלובניה, סלובקיה, סן מרינו, פורטוגל, פולין, פורטו ריקו, פקיסטן, צ'ילה, צ'כיה, צרפת, קוריאה (דרום), קזחסטן, קנדה, קפריסין (דרום), קרואטיה, רומניה, רוסיה, שוודיה, שוויץ, תאילנד. יעדים ניידים:ארה"ב וקנדה.
תעריפי השיחות הבינלאומיות מעבר ומחוץ לחבילה
 
**SMS לנייד ברשתות ישראליות, עד 300 מספרים שונים בכל מחזור חיוב-בלבד. מי ששולח סמסים ליותר מ- 300 מספרים שונים בכל מחזור חיוב, יחוייב לפי 1 אג' לכל SMS, החל מה- SMS ה- 61.
 
***הינך משויך למפעיל בינלאומי: גולן טלקום (016). לביצוע השיחה חייג "00" או "+".  חיוג או שיוך באמצעות מפעיל אחר אינם כלולים בחבילה ויחויבו בהתאם לתעריף המפעיל האחר.
 • התעריף נקוב בש"ח לדקה. יחידות הזמן לחיוב הן של שניה אחת
 • שיחות לרשתות ישראליות ול- 56 יעדים בינלאומיים לקווים נייחים (ארה"ב וקנדה גם ניידים) בחבילה כוללת של 100 דקות. מעבר ל-100 דקות, יחול חיוב נוסף.
 • שיחות למספרי פרימיום  אינן נכללות בחבילה וניתן לחסום אותן ( 1-900- 0.50 ₪ לדקה, 1-901 עד 2.52 ₪ לשיחה,1919- 1.02 ₪ לדקה).
 • שיחות לרשתות פלסטינאיות: Jawwal / 059 - בתעריף 90 אג' לדקה. Paltel / 022,042,082,092 - בתעריף 90 אג' לדקה. Watannia / 056 בתעריף 90 אג' לדקה. יחידות הזמן לחיוב הן של שניה אחת. התעריפים כוללים מע"מ.
 • sms לרשתות סלולריות פלסטינאיות Jawwal / 059, Watannia / 056 בעלות 0.44 ש"ח ליחידת sms.
 • sms/mms פרימיום/תוכן לא בחבילה. התעריף תלוי בספק התוכן.
 • שיחה למוקד שירות הלקוחות 0058* מהסלולרי של גולן טלקום בלבד הינה שיחת חינם.
 • שיחה למוקד פיקוד העורף (104), למוקד ער"ן (1201), למוקד נפגעי תקיפה נשים (1202), למוקד נפגעי תקיפה גברים (1203) מהסלולרי של גולן טלקום הינה שיחת חינם.
 • טיפול בגין בעיות גביה: 99 ₪. טיפול בגין בעיית גביה שחייבה עו"ד: 249 ₪ (הסכומים הינם בנוסף לחוב עצמו ולעלויות גביה נוספות אם יהיו)
 • עלותה של יחידת הודעת טקסט למספרים נייחים בישראל הינה 0.35 ש"ח כולל מע"מ.
 • חיבור קו לאחר ניתוק הינו בתשלום חד פעמי של 99 ש"ח עבור כל קו ובכפוף לזמינות המספר ולנהלי החברה.

**** עם הגיע סך החיוב בגין שימושים בשירותי החברה שאינם כלולים בחבילה "9.90" ש"ח [לא כולל שירותים הניתנים בזמן שהייתך בחו"ל (international roaming)], לסך מצטבר של 100 ש"ח ,יחויב חשבונך מיידית בתשלום בסך 100 ש"ח .חיוב זהה יחזור על עצמו כל אימת שתגיע מחדש לרף שימושים מצטבר של 100 ש"ח .החברה תהא רשאית לשנות את רף השימושים לצורך החיוב ,בהודעה מראש כדין .חיובים מתחת לרף האמור ייגבו בתום מחזור החיוב ,עבור השימושים שבוצעו במהלכו.

***** אלא אם כן נקבע אחרת בעיקרי פרטי התכנית הרלוונטית.

חבילת Golan Telecom

 מחיר החבילה: 99 ₪ לחודש


החבילה כוללת:

 

 דקות 

*לרשתות ישראליות

 SMS/MMS 

לרשתות ישראליות

 גלישה 


מעל 20GB המהירות יורדת
שיחות ל- 56 מדינות** 
בחיוג '00' או '+'
יעדים נייחים:

אוסטריה, אוסטרליה, אורוגוואי, איטליה, אירלנד, אסטוניה, ארגנטינה, ארצות הברית, בולגריה, בלגיה, ברזיל, בריטניה, גרמניה, דנמרק, דרום אפריקה, הוואי, הולנד, הונגריה, הונג קונג, וותיקן, ונצאולה, טורקיה, טיוואן, יוון, יפן, לוקסבמורג, לטביה, ליטא, מלזיה, מלטה, מקסיקו, נורבגיה, ניו זילנד, ספרד, סין, סינגפור, סלובניה, סלובקיה, סן מרינו, פורטוגל, פולין, פורטו ריקו, פקיסטן, צ'ילה, צ'כיה, צרפת, קוריאה (דרום), קזחסטן, קנדה, קפריסין (דרום), קרואטיה, רומניה, רוסיה, שוודיה, שוויץ, תאילנד.

 

יעדים ניידים:ארצות הברית,קנדה.
100 דקות שיחה בחודש לירדן (גם למספרים נייחים וגם לניידים) ולצרפת לניידים
ולרשתות פלשטינאיות לקידומות הבאות בלבד: Paltel, קידומות:  022, 042, 082, 092 , Jawwal קידומת 059 ו- Watannia קידומת 056
לא כולל מספרי פרימיום
שירות זה ניתן רק ללקוחות המשלמים את מחירה המלא של חבילת גולן טלקום הכל כלול (99 ש"ח בחודש) ולקו כשר (79 ₪ בחודש) , ואינם כלולים בכל מבצע שהוא ביחס לחבילה זו.  *** השירות מוגבל ל-100 דקות שיחה בסה"כ למספרים של שלושת היעדים ביחד כאשר לאחר ניצול אותם 100 הדקות החיוב יהיה בהתאם לטבלת התעריפים המפורטת באתר החברה ואשר יכולה להתעדכן מעת לעת.
חבילת שירותים הכל כלול בחו"ל, במדינות נבחרות****.
החבילה כוללת שיחות נכנסות בחו"ל, שיחות יוצאות מחו"ל לישראל, SMS יוצא מחו"ל לישראל, SMS נכנס, וגלישה עד 6GB מתוך ובחפיפה לחבילת הגלישה של 20GB של המנוי בישראל.
לניצול עד 45 יום בשנה קלנדרית.
לא כולל מספרי פרימיום בארץ ובחו"ל.
שירות זה*** ניתן רק ללקוחות המשלמים
את מחירה המלא של החבילה 99 ש"ח,
ואינם כלולים בכל מבצע שהוא ביחס
לחבילה זו.

דמי SIM

19 ₪ (ups – 40 ₪)*****
דמי חיבור 30 ₪ עבור כל SIM
 
 • שיחות למספרי פרימיום  אינן נכללות בחבילה וניתן לחסום אותן ( 1-900- 0.50 ₪ לדקה, 1-901 עד 2.52 ₪ לשיחה,1919- 1.02 ₪ לדקה).
 • sms/mms פרימיום/תוכן לא בחבילה. התעריף תלוי בספק התוכן
 • שיחות נכנסות אל הלקוח בחו"ל הן בתשלום על ידו ואינן נכללות בחבילה שרכש לשימוש בישראל.
 • שיחות לרשתות פלסטינאיות: Jawwal / 059 - בתעריף 90 אג' לדקה. Paltel / 022,042,082,092 - בתעריף 90 אג' לדקה.  Watannia / 056 בתעריף 90 אג' לדקה. התעריפים כוללים מע"מ. יחידות הזמן לחיוב הן של שניה אחת.
 • sms לרשתות סלולריות פלסטינאיות Jawwal / 059, Watannia / 056 בעלות 0.44 ש"ח ליחידת sms.
 • שיחה למוקד שירות הלקוחות 0058* מהסלולרי של גולן טלקום בלבד הינה שיחת חינם.
 • שיחה למוקד פיקוד העורף (104), למוקד ער"ן (1201), למוקד נפגעי תקיפה נשים (1202), למוקד נפגעי תקיפה גברים (1203) מהסלולרי של גולן טלקום הינה שיחת חינם.
 • טיפול בגין בעיות גביה: 99 ₪. טיפול בגין בעיית גביה שחייבה עו"ד: 249 ₪ (הסכומים הינם בנוסף לחוב עצמו ולעלויות גביה נוספות אם יהיו)
 • עלותה של יחידת הודעת טקסט למספרים נייחים בישראל הינה 0.35 ש"ח כולל מע"מ.
 • חיבור קו לאחר ניתוק הינו בתשלום חד פעמי של 99 ש"ח עבור כל קו ובכפוף לזמינות המספר ולנהלי החברה.

*עם הגיע סך החיוב בגין שימושים בשירותי החברה שאינם כלולים בחבילה "גולן טלקום" הכל כלול [לא כולל שירותים הניתנים בזמן שהייתך בחו"ל (international roaming)] ,לסך מצטבר של 100 ש"ח , יחויב חשבונך מיידית בתשלום בסך 100 ש"ח. חיוב זהה יחזור על עצמו כל אימת שתגיע מחדש לרף שימושים מצטבר של 100 ש"ח .החברה תהא רשאית לשנות את רף השימושים לצורך החיוב ,בהודעה מראש כדין .חיובים מתחת לרף האמור ייגבו בתום מחזור החיוב ,עבור השימושים שבוצעו במהלכו.

**הינך משויך למפעיל בינלאומי: גולן טלקום (016). לביצוע השיחה חייג "00" או "+".  חיוג או שיוך באמצעות מפעיל אחר אינם כלולים בחבילה ויחויבו בהתאם לתעריף המפעיל האחר.

 *** שירות זה ניתן רק ללקוחות המשלמים את מחירה המלא של החבילה (99 ש"ח לחודש), ואינם כלולים בכל מבצע שהוא ביחס לחבילה זו. מנוי קיים הנמצא תחת תכנית אחרת (כגון "חבילת 9.90"לחודש) או תחת מבצע המשויך לחבילת "גולן טלקום", רשאי לבקש לצרוך גם שירות זה, בכפוף למעבר לתשלום מחירה המלא של החבילה, ללא מבצע. על אף האמור בהסכם, המנוי רשאי לבקש להוסיף שירות זה הן בתחילת מחזור החיוב הבא, או רטרואקטיבית בתחילת מחזור החיוב הנוכחי. בגין מעבר בתחילת מחזור החיוב הבא תחויב בתשלום מחירה המלא של החבילה החל מתחילת מחזור החיוב הבא. מעבר רטרואקטיבי יחויב במחירה המלא של החבילה, גם עבור מחזור החיוב הנוכחי, ללא תלות במועד המעבר, ותנאי שירות זה יחולו רטרואקטיבית על אותו מחזור חיוב.

 **** לניצול במדינות המפורטות באתר האינטרנט של החברה (www.golantelecom.co.il) בעת השימוש, וכפי שתתעדכנה מעת לעת לפי שיקול דעת החברה. שיחות או SMS ליעד שאינו ישראל, לרבות שיחה או SMS ליעד אחר במדינת השהות, אינם כלולים בחבילה ויחוייבו בהתאם לתעריפי החברה שיהיו בתוקף באותה עת. נפח הגלישה בחו"ל מוגבל ל-6GB  (מתוך הסך הכולל של 20GB של חבילת הגלישה בישראל).
לאחר ניצול של 6GB האמורים ייחסם מכשירך לגלישה בחו"ל. אם ברצונך להמשיך ולגלוש באפשרותך לרכוש חבילת גלישה יומית, כל שתוצע ע"י החברה באותה עת. השימוש בחבילה זו מוגבל ל-45 ימים בשנה קלנדרית, כאשר יום משמעו שימוש בחבילה זו במהלך יום או חלקו, לפי שעון ישראל, בין 00:00 ועד לשעה 23:59 שלאחר מכן. לאחר 45 יום יחולו עליך תעריפי החברה באותה עת, אך באפשרותך לרכוש חבילת גלישה, ככל שזו תוצע על ידי החברה באותה עת.

***** אלא אם כן נקבע אחרת בעיקרי פרטי התכנית הרלוונטית.

תעריפים בחו"ל (INTERNATIONAL ROAMING)

תעריפים מלאים בחו"ל לשירותים הבאים:

שיחות נכנסות, שיחות יוצאות, שיחות לישראל, שיחות יוצאות לשאר מדינות העולם, SMS לישראל , SMS למדינות העולם ותעריפי הגלישה בחו"ל.

תעריפי שיחות בחו"ל

** sms נכנס- ללא עלות

התעריפים  לא כוללים מספרי פרימיום

פירוט שעות השיחות בחו"ל הינו לפי שעון ישראל גם בתאריך וגם בשעת השיחה.

אנו ממליצים  לך לחסום את שירות הגלישה בחו"ל מכיוון שבסמאטרפונים יש יישומים ותוכנות אשר מבצעות גלישה או סנכרון באופן אוטומטי ואתם תחוייבו במלוא השימושים וחבל. לכן  מומלץ לחסום את השירות לפני שאתם טסים לחו"ל :-)

התעריף נקוב בש"ח לדקה והינו פטור ממע"מ. יחידות הזמן לחיוב הן של דקה אחת

החיוב עבור תקשורת נתונים בחו"ל: על בסיס יחידות של 10Kb. חיוב המינימום עבור כל גלישה לפי: 30Kb

התעריפים עשויים להשתנות מעת לעת (בגלל התלות במפעילים הזרים ושערי מט"ח) ולכן אנו ממליצים לך להתעדכן בתעריפים במועד נסיעתך לחו"ל כמו כן לידיעתך חלק מהמפעילים בחו"ל מחייבים גם במקרה בו השיחה לא נענתה (תפוס, ממתינה, לא זמין)

השיחה מחו"ל למוקד שירות הלקוחות של גולן טלקום  972-58-5555858+ מהסלולרי של גולן טלקום בלבד הינה שיחת חינם

תעריפים לשיחה בינלאומית (מהטלפון הסלולרי של גולן טלקום בישראל לחו"ל)

תעריפים מעבר ומחוץ לחבילה.

 
המחירים  נקובים בש"ח לדקה (כולל מע"מ). יחידות הזמן לחיוב הן של שניה אחת

*הינך משויך למפעיל בינלאומי: גולן טלקום (016). לביצוע השיחה חייג "00" או "+".  חיוג או שיוך באמצעות מפעיל אחר אינם כלולים בחבילה ויחויבו בהתאם לתעריף המפעיל האחר.

התעריפים הינם לכל השימושים שאינם כלולים בחבילת ההתקשרות החודשית.

טבלאת התעריפים המלאה מישראל לחו"ל